Yılmaz Erdoğan’ın yıllar sonra ekrana dönüş yaptığı “İnci Taneleri" dizisi henüz yayın hayatına başlamadan dönen fragmanlarından itibaren  pavyon sahneleriyle çok konuşulmuş ve eleştirilerin de hedefi olmuştu. 

Bir perşembe klsaiği olarak her bölümde pavyon dansı sahnesine yer verilen yapımda Ramazan arası verilmiş ve dans sahneleri yer almamıştı. 

F R H T7519

Halil İbrahim Ceyhan yazdı, Adnan Koç söyledi: 'Be Zalim' geliyor Halil İbrahim Ceyhan yazdı, Adnan Koç söyledi: 'Be Zalim' geliyor

Dizi dün akşam yeni bölümüyle Kanal D’de izleyici karşısına çıktı. Tüm Türkiye’nin büyük bir ilgiyle izlediği dizinin dokuzuncu bölümü ABC1 20+'da 10,36 izlenme oranı (rating) 23,71 izlenme payı (share), TOTAL’de (Tüm Kişiler) 7,22 izlenme oranı (rating) 17,95 izlenme payı (share) AB'de 8,83 izlenme oranı (rating) 23,47 izlenme payı (share) alarak tüm kategorilerde birinci oldu. 

F R H T9293

Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan’ın yer alıyor. Herkesin ‘inci’likli hikayesinin anlatıldığı projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

Muhabir: MÜNEVVER BEYZA MORGİL