Girişimleriyle paraya para demeyen Acun Ilıcalı, Survivor'dan bir kazanç daha elde etmenin yolunu buldu. Survivor yarışmasının yanı sıra Survivor Panaroma'yı da TV 8'de yayınlayan Acun, şimdi de Survivor turizmine başlıyor. Ilıcalı, programın fanları için Dominik turu düzenleyecek. 8-14 Nisan arasında yapılması planlanan tur için 100 kişilik kontenjan olması bekleniyor. Önceki 2 turda kişi sayısı 60-70 olarak belirlenmişti.

Danla Bilic korkularını anlattı: 'Benim de içimde bir yerde...' Danla Bilic korkularını anlattı: 'Benim de içimde bir yerde...'

BİRLEŞME PARTİSİNE KATILACAKLAR

Acun Medya kuruluşu olan AF Seyahat'in düzenleyeceği Dominik turuna katılanlar, Survivor yarışmacılarının ve Acun Ilıcalı’nın da bulunduğu Birleşme Partisi’ne katılabilecek.

Survivor parkurlarında yapılan eşleşmelerin ardından yarışma şansı bulacak olan katılımcılar, Survivor'ı bizzat yaşayacak

KARAYİPLER'DE TURA ÇIKACAKLAR

Birleşme partisinden sonra gezi turları düzenlenerek katılımcılara Karayipler’de Katamaran Turu ve Saona Adası turu ile Dominik Cumhuriyeti turu yaptırılacak. Tura katılanlar Dominik’e özel kahve, kakao ve tütünleri deneyimleyebilecek.

Tüm bunların fiyatı ise kişi başı 2 bin 999 dolar yani 90 bin 434 TL olarak belirlendi.

Kaynak: HABER MERKEZİ