Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar'ın kızı Yasmin Erbil, sosyal medya platformlarında cesur paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.Son zamanlarda 'Survivor' yarışmacısı Yiğit Poyraz ile ilişkisiyle gündemde olan Yasmin Erbil, bu seferki imaj değişikliğiyle büyük ilgi uyandırdı.

Sarı saçlarından vazgeçen Yasmin Erbil, saçlarını koyu renge boyatarak dikkat çekici bir imaj değişikliğine gitti.


Yasmin Erbil 1

Ünlü ismin bu yeni görünümü sosyal medyada beğeni ve olumlu yorumlarla karşılandı.Yasmin Erbil 2
 

Erbil'e, 'Yeni saçların çok güzel', 'Saçların harika olmuş', 'Bu renk sana çok yakışmış' gibi olumlu tepkiler yağdı.Yasmin Erbil, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in ikinci evliliğinden dünyaya gelen ve sosyal medya üzerinden geniş bir takipçi kitlesine sahip olan bir isimdir.

Yasmin Erbil kimdir?

1989 yılında evlenen Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar çifti, kızları Yasmin'in dünyaya gelmesinden bir yıl sonra ayrıldı. Yasmin Erbil, eğitim hayatına Saint Benoit Fransız Kız Lisesi'nde devam etti. Mehmet Ali Erbil'in ilk evliliğinden olan ve Yasmin'den 13 yaş büyük olan ablası Sezin Erbil ile, Mehmet Ali Erbil'in Tuba Coşkun ile yaptığı son evliliğinden dünyaya gelen ve Yasmin'den 11 yaş küçük olan erkek kardeşi Ali Sadi adında erkek kardeşi var.

Yine şaşırttı! Fatih Terim, düğünde ortaya çıktı! Yine şaşırttı! Fatih Terim, düğünde ortaya çıktı!

Kaynak: haber merkezi