Sadakatsiz dizisinde Nil karakterini canlandıran Nazlı Bulum, katıldığı "Umarım annem dinlemez" adlı başlıkta podcast programında anlattıklarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Nazlı Bulum, cinsel hayatıyla ilgili bir anısını anlattı. Ünlü oyuncunun annesi Nazlı Bulum'a cinsel hayatıyla ilgili özel biriyle olması konusunda tavsiyerlerde bulunmuş.

Nazlı Bulum ise annesini ti'ye almış. Daha sonra ise Nazlı Bulum cinsel hayatı esnasında oluşan bir durumu annesine anlatmış ve o eğlenceli anlar böyle yansıdı..

Nazlı Bulum Kimdir?

Nazlı Bulum , yalnızca bir oyuncu değil, aynı zamanda bir yapımcı, senarist ve yönetmen olarak tanınmaktadır. Lise yıllarında, , "Liseli Gençler Oyun Yazıyor!" atölyesinde "Plastik Sınır" ve "Kişi Çevrimdışı" adlı iki oyunu kaleme almıştır. Nazlı Bulum, 17 Temmuz 1992 doğumlu ve Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur.

Can Yaman ve Demet Özdemir rüzgarı bu kez Fransa'da esecek! Can Yaman ve Demet Özdemir rüzgarı bu kez Fransa'da esecek!

2014 yılında "Mavi Dalga" ile, ardından 2017'de "Kar" ve 2018'de "Bartu Ben" ile beyaz perdede izleyiciyle tanıştı. Nazlı Bulum, sadece Türkiye'nin değil, uluslararası platformların da dikkatini çekmiş bir oyuncudur.

Genç Yetenek Kampüsü'nde, Berlinale Talent Campus'ta ve Saraybosna Film Festivali'nde oyuncu olarak seçilerek, adını dünya sinemasına da yansıtmıştır.

Gittikçe yükselen oyuncu son olarak ise Sadakatsiz dizisinde oynayarak adından bahsettirmiştir.

Muhabir: ERAYCAN ERGİNBAŞ