2 askeri helikopterin çarpıştı! Çok sayıda ölü var 2 askeri helikopterin çarpıştı! Çok sayıda ölü var

ABD Illinois'de yetkililer, bir üniversite öğrencisinin, arkadaşlarıyla dışarıda geçirdiği gece sırasında, girişine izin verilmeyen bir kulübün yakınında donarak öldüğünü söyledi. Champaign County Adli Tıp Ofisi, Urbana'daki Illinois Üniversitesi'nde birinci sınıf öğrencisi olan Akul Dhawan'ın hipotermi nedeniyle öldüğünü açıkladı. Polise göre; Dhawan'ın arkadaşları, grubun o gece zaten ziyaret ettiği, kampüse yakın bir mekan olan Canopy Club'a gitti. Ancak personel onu içeri almadı.

BİRÇOK KEZ DENEDİ

Güvenlik kameralarında onun Canopy Club'a birçok kez yeniden girmeye çalıştığı ancak personel tarafından defalarca reddedildiği ortaya çıktı. Kendisi için çağrılan taksileri de istemedi. Yetkililer, gece boyunca Dhawan'a yapılan çağrıların yanıtsız kaldığını ve endişeli bir arkadaşının onu aramak için kampüs polisiyle iletişime geçtiğini söyledi. Bir polis memuru, kampüse geri döneceği "muhtemel yolun" yakınında "yürüyüş hızıyla" arabasını sürerek Dhawan'ı aradı ancak onu görmedi.

BETON BASAMAKLARDA YATIYORDU

Memurlar aynı zamanda Dhawan'ı tanıyan kişileri ve bölgedeki hastaneleri de aradı ancak sonuç alınamadı. Cesedi sabah saat 11 civarında kulübe yakın bir binanın beton basamaklarında yatarken bulundu. Adli tıp ofisi, olay yerinde öldüğünü açıklayarak, "akut alkol zehirlenmesi ve aşırı soğuk havaya uzun süre maruz kalmanın ölümüne önemli ölçüde katkıda bulunduğunu" notunu ekledi.

Kaynak: Elif Kızılçay