SON DAKİKA| Bakan Yerlikaya: 'Mahzen-29' operasyonunda 32 şüpheli yakalandı SON DAKİKA| Bakan Yerlikaya: 'Mahzen-29' operasyonunda 32 şüpheli yakalandı

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, ilçenin kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde inceleyerek, depreme karşı alınan tedbirlerin önemine vurgu yaptı. Gazete Yazıyor’a açıklamalarda bulunan Başkan Üner, Çatalca'nın her alanda gelişmesi için yapılan çalışmalara ve kentsel dönüşüm projelerine büyük önem verdiklerini belirtti. Ayrıca, deprem riskine karşı önlem alma konusundaki kararlılıklarını dile getirerek, "Deprem değil, tedbirsizlik öldürür" dedi.

MODERN TİCARET MERKEZİ YAKINDA AÇILIYOR

Çatalca'da gerçekleştirilen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yıkılan Belediye İş Hanı yerine, Modern Ticaret Merkezi'nin inşa edildiğini açıklayan Başkan Üner, bu projeyle ilgili olarak, "Yakın bir tarihte yıkımını gerçekleştirdiğimiz Belediye İş Hanı yerine inşa ettiğimiz Modern Ticaret Merkezi, ilçemizin ticari potansiyelini de artıracak önemli bir adım. Açılışını yakında gerçekleştireceğiz, halkımıza hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

Kaynak: SENAY GÜNCAVAR