Amerikan Askeri, Washington'da İsrail protestosunda kendini yaktı Amerikan Askeri, Washington'da İsrail protestosunda kendini yaktı

Güney Amerika ülkesi Kolombiya'nın Turbaco kasabasında gençler eğlenmek için son derece çılgınca bir yol buldu. 10 kişilik bir grup, bir uçağı iterek kaçırıp kasabada dolaştı. İnsanlar, gördükleri manzaranın şaşkınlığıyla uçağın etrafında toplandı. Gençler oldukça eğlenmiş olacaklar ki kahkahalar atarken kasaba sakinleri ilginç anları videoya aldı. Bazı kasaba sakinleri, hayatlarında ilk kez uçak gördüklerini söyledi.


BİR İŞ ADAMINA AİT ÇIKTI

Gençlerin uçağı komşu Arjona belediyesindeki yarı inşa edilmiş bir toplu konutun yakınındaki tarlada öylece dururken bulduğu öğrenildi. Grup, uçağın başıboş durduğunu görünce gezdirmeye karar verdi. Dornier 328 uçağının yıllar önce hizmet dışı kaldığı, daha sonra bir iş adamının alarak restorana dönüştürmek üzere kullanmayı planladığı öğrenildi. Uçak, kaçırıldığı gece herhangi bir işlem yapılmadan tek parça halinde güvenli bir şekilde iade edildi.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ