Sezonun ilk maçı Redoks Avcılar Tahtakale Kartallar ile Başakşehir Şamlar arasında oynanırken maçın başlama vuruşunu Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, CHP Avcılar Belediye Başkan Adayı Utku Caner Çaykara ve CHP Başakşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Özküz birlikte yaptı.

Silivrispor’dan Play Off’a dev adım: 1-0 Silivrispor’dan Play Off’a dev adım: 1-0

HANÇERLİ: SEZON HAYIRLI OLSUN

Açılış vuruşundan önce bir konuşma yapan Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli “Kazanan dostluk olsun. Sezon hayırlı olsun.” İfadesini kullandı.


ÇAYKARA: İNANDIĞINIZ YOLDA YÜRÜMEKTEN ASLA VAZGEÇMEYİN
CHP Avcılar Belediye Başkan Adayı Utku Caner Çaykara da yaptığı konuşmada “Öncelikle Belediye Başkanımıza spora verdiği destek için teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu gençler arasından çok büyük futbolcular çıkacak. İnandığınız yolda yürümekten asla vazgeçmeyin. Sporu hayatınızdan asla eksik etmeyin. Okulunuzu da asla eksik etmeyin. Spor branşlarının hepsinin yanında olacağız.” Diye konuştu.


ÖKSÜZ: SİZLER İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Başakşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Öksüz de yaptığı konuşmasında “Bizler her zaman sizlerin yanında olacağız. Sizler için çalışacağız. Futbol zaten eğlenceli bir oyun. Sahada olduğunuz sürece bunun keyfini çıkarmanızı istiyorum.” Şeklinde konuştu.
 

Muhabir: ERAYCAN ERGİNBAŞ