En son ekranın iddilaı dizisi Kızılcık Şerbeti'ne konuk oyuncu olarak katılan ve yaşına rağmen enerjisi ve gençlere ilham olan vizyonuyla dikkat çeken Ajda Pekkan, yer aldığı bir dergi çekiminde “Stil ve zevk sahibi olmak sizin DNA’nızda olması gereken ve yine sizin kişisel vizyonunuzla gelişen ve şekillenen bir konu.” sözüyle modaya bakış açısını ifade etmişti. 

Image W856

Yeniliklere öncülük etme misyonuyla her dönemin, her jenerasyonun “Süperstar”ı bu defa anlamlı bir istekle dikkat çekti. Bugün doğum günü olan sanat dünyasının büyük ismi bu özel günde sevenlerinden bir istekte bulundu. 

Zeki Müren'in hayatı film olacaktı: Yapım şirketi neden vazgeçti? Zeki Müren'in hayatı film olacaktı: Yapım şirketi neden vazgeçti?

Doğum gününü çoculara hediye etti ve şu ifaleri kullandı; ''Bu sene 12 Şubat’ta doğum günüm vesilesiyle gelen tebrik mesajlarınız, telefonlarınız beni cok mutlu etti, sağlık ve huzurla nice güzel günlerde bir arada olmayı dilerken bugün depremzede engelli çocuklarımıza hep birlikte destek olmamıza vesile olsun... 
Doğum günümde tutacağım tüm dilekler çocuklarımızın hayallerine dokunsun, sizler de bu hayallere ortak olun! Cerebral Palsy’li depremzede engelli çocuklarımızın ve ailelerinin önündeki engelleri iyiliği paylaşarak kaldıralım. Detaylı bilgi için @cerebralpalsytr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.''

Muhabir: İskender Kordu