Sosyal medyada fenomen haline gelen ve ardından müzik kariyerine de adım atan Yakışıklı Güvenlik, Gökhen Çınar'ın Katarsis programında özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Programda, kelepçe çevirmesiyle tanınan Muhammet Sürmeli, şunları ifade etti:


Ekran görüntüsü 2024-02-11 184830

"Şöhret konusunda ikna edicilik çok önemlidir. Gelen mesajları bile partnerime gösteririm. Bir kadının şüphe duyacağı noktalar vardır. Eğer sen ona iyi bir şekilde izah edemezsen, şüphe uyandığında işler zorlaşır. Ben gelen mesajları bile ona gösteririm. Eğer biriyle video çekeceğim veya bir şey yapacaksam, ona detaylarıyla anlatırım. Yaptığım yayını, buraya gelmemi bile bilir şu an. Her şeyimi kontrol eder, benim patronumdur aynı zamanda. Ve hep şunu der 'Senin tapun bende'."


Ekran görüntüsü 2024-02-11 184712
 

Ferzan Özpetek oyuncusu Ahsen Eroğlu'nu şımarttı: 'Tapıyorum bu kıza...' Ferzan Özpetek oyuncusu Ahsen Eroğlu'nu şımarttı: 'Tapıyorum bu kıza...'

Ayrıca, 9 kardeş olduklarını ve yaşadıkları zorlukları da dile getiren Yakışıklı Güvenlik, "İçimde bir yara var, babamın bugünleri görmesini isterdim. Bugün ona güzel bir hayat sunabilmek isterdim. Elime bazı imkanlar geçti, ama şimdi o yok" şeklinde duygusal ifadeler kullandı.

Kaynak: haber merkezi