Sosyal medyada 'hamilelik' paylaşımlarıya tanınan ve büyük tepki çeken Mükremin Gezgin, geçtiğimiz günlerde asker kaçağı olduğunu açıklamıştı. Polislerle yaşadığı diyaloğu anlatan Gezgin, "Benim 10 günüm kaldı arkadaşlar. Bir de bu askerlik başıma çıktı. Sağlık ocağına, oradan hastaneye gideceğim. Beni polisler çevirdi. Beni aşağı indirdiler, sen asker kaçağısın dediler" demişti.

Can Yaman İstanbul'a geldi: Türk basını yine şaşırtmadı! Can Yaman İstanbul'a geldi: Türk basını yine şaşırtmadı!

"BU SAÇLA TÜFEK Mİ TUTACAĞIM"

Sözlerini sürdüren fenomen, "Yüzümde 10 kilo makyaj, saçlarım g.tüme kadar, kısa etek giymişim. Dedim, 'abi niye kulağıma söylemiyorsun?' Polis gülmekten ölüyor. Yani bir de askerlik arkadaşlar, ne yapacağım? Ben bu saçla tüfek mi tutacağım? Ne yapacağım? Ağlayacağım artık!" diyerek veryansın etmişti.

"BEN NEYİM DE ASKERE GİDECEĞİM"

Fenomen Mükremin Gezgin, bu kez de göğüs ameliyatı için gittiği hastanede asker kaçağı olması nedeniyle ameliyat olamadığını TikTok hesabında anlatarak şu ifadeleri kullandı:

"Kardeşim hastaneye gideyim, göğüs yaptırayım dedim bir baktım askerlik geldi. Ben neyim de askere gideceğim? Ben bu saçla mı, bu tırnakla mı, bu kirpikle mi... Devletime kurban olayım. Devletime boynum kıldan ince, onları o kadar çok seviyorum. Tüm askerlerimizi çok seviyorum. Ama ben bu bedenle nasıl gideceğim? Asker kaçağı olarak gözüküyorum. 15 gün gün vermişler. Ben kadınım, ben kendimi kadın hissediyorum. Nasıl askere gideyim?"

Kaynak: HABER MERKEZİ