Burnundan 8 kez ameliyat olmuştu: Murat Dalkılıç tekrar masaya yatacak! Burnundan 8 kez ameliyat olmuştu: Murat Dalkılıç tekrar masaya yatacak!

Sosyal medya paylaşımlarıyla tanınan Mika Raun Can, popülerlik kazandıktan sonra cinsiyet değiştirme sürecine girmiş ve estetik müdahalelerle kendini yeniden şekillendirmişti.


Sadece görünümünü değil, sesini dahi değiştiren fenomen, bu radikal değişiklikleriyle dikkatleri üzerine çekti.


Mika Can Raun, önce alın, şakak, yanak, burun, dudak ve çenesinden geçirdiği estetik operasyonlarla adeta yeniden doğmuş bir görünüme kavuştu.


Ardından göğüs ve kalça estetiği ile dönüşümünü tamamlayan fenomen, Türkiye'de tüm operasyonları tamamlayamadığını belirterek, "Tüm işlemler için 2 buçuk milyon gitti" açıklamasında bulunmuştu.


Tamamlayamadığı sürecini Tayland'a giderek sonlandıran Mika, uzun bir süre paylaşım yapmamış ve bu süreçte Tayland'a cinsiyet ameliyatı olmaya gittiği yönünde dedikodulara neden olmuştu.

Mika Raun, gizemli sevgilisiyle Tayland'a gittikten sonra uzun bir sessizlik dönemine girmiş ve hakkında çeşitli iddialar ortaya atılmıştı.


Öldüğüne dair iddiaların ardından aylar sonra paylaşım yaparak hayatta olduğunu gösteren fenomen, hemşireleriyle birlikte çekilen pozları "Prensesiniz geldi" notuyla paylaşarak cinsiyet ameliyatı iddialarını doğrulamış oldu.

Kaynak: haber merkezi