Murat Yıldırım ve Aybüke Pusat'ın başrolde yer aldığı Teşkilatdün akşam yine aksiyon ve heyecan dolu sahneleriyle ekranlara geldi.

Ömer’in yakalanmasıyla Neslihan masada, ekip ise sahada Ömer’i bulmak için seferber oldular. Cihangir yaptığı büyük hata sonucunda açığa alındı. Ancak bu durum Cihangir’i durdurmadı ve Ömer’i bulmak için kaçak yollarla Beyrut'a Pehlivan ve Korkut’a destek olmaya gitti.

Kim der ki 59 yaşında! Sertab Erener'den yeni albüm Kim der ki 59 yaşında! Sertab Erener'den yeni albüm

C N S 0392

Neslihan ise bir yanda Ömer için endişelenirken diğer yandan da Cihangir’in hamlesiyle büyük bir üzüntü yaşadı. Anton, Ömer’i Şirket tarafından Cehennem Çukuru ismi verilen kimsenin bilmediği bir yerde tutmaya başladı.

Ömer, burada ele geçirilen başka istihbaratçılar olduğunu da gördü. İşkence altında olan Ömer yaptığı planla bulunduğu yerden kaçmayı başardı. Bu sırada farklı bir bölgede çatışmada olan Cihangir, Anton’u ele geçirdi.  Anton’un Ömer’in yerini teklif etmesiyle Cihangir ve Anton birlikte Ömer’e doğru yola çıktı. Ömer, Anton ve adamlarından kurtulacakken Anton, Cihangir’i Ömer’in gözleri önünde vurdu.

‘Teşkilat’, yeni bölümleriyle pazar akşamı TRT 1’de.

Muhabir: Haber Merkezi