Danla Bilic korkularını anlattı: 'Benim de içimde bir yerde...' Danla Bilic korkularını anlattı: 'Benim de içimde bir yerde...'

Yapımcılığını MF Yapım üstlendiği, ''Taş Kağıt Makas'' 28 Şubat Çarşamba akşamı ilk bölümüyle Kanal D'de ekrana gelecek. Diziden yeni afiş paylaşıldı. 

23791365 A457 45C7 A68C 8Bdd84712F9C-1

Sıra dışı bir hafıza yeteneğine sahip olan Umut (Ekin Koç), yaşadığı her anı en küçük ayrıntısına kadar hatırlar. Babasının masum olduğunu ispatlamak için verdiği savaşta, yine bu süper hafızasını kullanır. Belediye otobüsünde olaylı bir şekilde tanıştığı Alev de (Serra Arıtürk) Umut’un babası için sürdürdüğü adalet arayışının en büyük destekçisi olur.

98574Fbd B137 4E92 Be93 A0Fc68B9A1Af-1

Parlak zekası ve sisteme aykırı avukatlık tarzıyla Harun (Ozan Güven), hukuk camiasının güçlü isimlerinden Cumhuriyet Savcısı Süreyya (Hande Ataizi), iş dünyası ile suç dünyası arasındaki kilit isim Kadri (Hüseyin Avni Danyal) ve iflah olmaz bir sosyopat olan Fecir (Burak Yörük) arasında değişen dengede, Umut’un alzheimer hastası babası için verdiği mücadele izleyicileri derinden etkileyecek.

Dddd-16

Gecekondu mahallesindeki masum bir delikanlının, düzenin gerçek sahiplerine karşı verdiği büyük adalet savaşının anlatıldığı dizinin senaryosunu Uğraş Güneş yazıyor. Kanal D ekranlarında başlayacak dizinin oyuncu kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Taş Kağıt Makas, 28 Şubat Çarşamba 20.00'de Kanal D'de.

G Gt9U T5 W U A A1I4 U

Muhabir: Hande Durmaz