Eyüpsultan'da, 1 Mart'ta kullandığı arabayla yol kenarındaki ATV tipi araçlara çarparak Oğuz Murat Aci'nin ölümüne, İ.G, T.A, S.K. ve H.T'nin yaralanmasına neden olan 17 yaşındaki sürücü T.C. ile annesi Eylem Tok kaza sonrası İstanbul Havalimanı'ndan Mısır'a kaçmış, ardından ise Amerika Birleşik Devletleri'ne gitmişlerdi.

Eylemtokjpeg Lor C Y5Yke G Y Vla G Wz Gf A

Türkiye'de büyük yankı uyandıran olayın ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, sürücü T.C. ve annesi yazar Eylem Tok hakkında yakalama kararı çıkarılmıştı. 

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş'in kaleme Kanal D dizisi 'Taş Kağıt Makas'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında yaşananlar Eylem Tok olayı ile benzerlik taşımasıyla gündeme geldi.

Taskagitmakasjpeg 9X R Nnu S P0 Ktd Wh63W Ljb Q

Dizide Yeliz Akkaya’nın hayat verdiği 'Meryem'in oğlu Furkan' (Doğa Karakaş) lüks aracıyla bir kuryeye çarpıyor. Meryem de olayı kapatmak için, oğluyla birlikte 'Bünyamin Emirkıran'ın yardımıyla (Atsız Karaduman) önce Katar'a sonra da Amerika'ya kaçmaya çalışıyor. 

'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu' yeni bölümü ile 3 Nisan akşamı Kanal D'de ekrana gelecek.

İbrahim Tatlıses'in oğlundan babasına: 'Bana ve kardeşlerime ağır travmalar yaşattın' İbrahim Tatlıses'in oğlundan babasına: 'Bana ve kardeşlerime ağır travmalar yaşattın'

Muhabir: SERKAN BAYAR