Dilan Polat davasında tahliye kararı! Dilan Polat davasında tahliye kararı!

Tv8'in sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen fenomen yarışması Survivor All Star'da her bölüm dolu dolu geçiyor. Son bölümde ise eleme heyecanı vardı ve bir yarışmacı adaya veda etti.Oyun sonrası potaya gönderilen yarışmacılar, eleme düellosunda ter döktü. Erkekler potasında bulunan Dora, Bozok, Mustafa Kemal ve Hakan, kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar.


survivor 2

SMS oylamasının olmadığı bu sezonda, eleme potasına giren Dora, Bozok, Mustafa Kemal ve Hakan, eleme düellosunda karşı karşıya geldiler. Acun Ilıcalı, performansa göre düello eşleşmelerinin Dora ve Mustafa, Hakan ve Bozok şeklinde olacağını açıkladı.

survivor

Survivor'da bu hafta yaşanan eleme heyecanında, yeni kurala göre performans oyunu oynandı ve ilk etapta potadan Mustafa Kemal çıktı. Hakan ve Bozok'un karşılaşmasında ise Bozok, mücadeleyi kazanarak adaylığını sildirdi. Toplam beş yarışmacının adaylığının düşeceği oyunun istatistiği yüksek olanın avantajlı olacağını belirten Murat Ceylan'ın hatırlatması sonrasında, Hakan ve Dora final düellosunda karşı karşıya geldi. Son etapta Hakan'ın üstünlüğüyle düelloyu 5-2 kazandı ve Survivor'dan elenen yarışmacı Dora oldu.

dora

Elenmesinin ardından duygularını ifade eden Dora, "Arkadaşlardan daha geç dahil oldum. Finallerdeki odaklanmayı sağlayamadım ve başa baş girişlerde konsantrasyonu tam sağlayamadım. Bu da ilk düellomda etkili oldu. Açıkçası bu akşam eleneceğimi hayal bile etmemiştim. Mustafa Kemal'le oyunum rüzgar gibi geçti diyebilirim. Başaramadığım birçok şey var. Survivor'da şans faktörünün olduğu bir gerçek ve Hakan Hatipoğlu'nun bunun en büyük örneği olduğunu düşünüyorum. Ona ve diğer arkadaşlarıma başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ