Shelvey, Avrupa hedefinde takımına liderlik etmekten mutlu Shelvey, Avrupa hedefinde takımına liderlik etmekten mutlu

Prag’ta 62’de Kerem Aktüroğlu’nun yerine oyuna dahil olan Wilfried Zaha sergilediği kötü performansla otoritelerden kötü puan alırken, taraftarların da tepkisini çekti. İnişli-çıkışlı grafiği, kırılgan yapısı ve istikrarsız futbolu nedeniyle maçlara bir türlü ağırlığını koyamayan Fildişili Sahilli yıldız, sosyal medyada topa tutuldu. 

Galatasaraylı taraftarlar, “Zaha, Ziyech, N'Dombele, Tete… Bunlar nerede! Zaha ne ayak anlamadık. Bir çıkıyor ortaya, sonra kayıp!” dediler. İşte öne çıkan yorumlar:

Aa 20240215 33718353 33718351 Galatasaray Sparta Prag (1)

‘ZAHA VE ŞÜREKALARI’

*Bu adam kaç paraya alındı, kaça mal oldu, kimse bilmiyor. Yazık değil mi… Böyle maçlar için transfer edilmedi mi Zaha? Yoksa Ziraat Türkiye Kupası için miydi!
*Size garanti ederim ki, Zaha ve şürekalarının yerine iki zımba gibi isim alsaydık Avrupa şampiyonu olurduk. 
*Rezil olduk! Sanchez’i, Torreira’yı ve İcardi’yi çıkar, diğer yabancılar çöp! Ama bunu da unuturuz. Zaha çıkar ligde bir gol atar, avunuruz… 

‘NE AYAK ANLAMADIK!’


*Sadece Zaha mı? Bu kadar mı ruhsuz oynanır! Okan hoca rakibi anlamamış, hiç analiz etmemiş. Prag gibi sıradan bir Avrupa takımını da eleyemeyeceksek neyin hayalini kuruyoruz. Kandırıldık!
*Transferde kumar oynanır ama bu kadar gözü karalık çılgınlık! En çok da şu Zaha’ya fena takığım! Bir varsın bir yoksun… Ne ayak anlamadık!

Muhabir: MUHAMMET ŞAHİNTAŞ