Hakkari'de 70 kilo 700 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi Hakkari'de 70 kilo 700 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi

Seyitnizam Mahallesi Şehit Erkan Alyanak Sokak'ta meydana gelen olayda, yabancı uyruklu iki kişi arasında çatı katında başlayan bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışma korkunç bir sona evrildi. Tartışmanın şiddetlenmesiyle iki kişi arasında çıkan kavgada, bir şahıs eline geçirdiği baltayla diğerini öldürerek kafasını kesti.


Dehşet veren olayda, saldırgan şahıs, kurbanının kafasını çatıdan aşağı attıktan sonra intihar girişiminde bulunarak çatıdan atladı. Sokakta bulunanlar olayın dehşeti karşısında şok olurken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı saldırgan hastaneye kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


Görgü şahidi Adil Gürbüz, yaşananları şu şekilde anlattı: "Kafanın yere çarptığını gördüm. Biz top zannettik. Çöp diye alacaktık. Baktım yerde kan var. Geriye çekildim. Arkadaş da balta da şuradaydı. O orda kıvranıyordu. Balta yerdeydi. Ambulansı çağırdım. Ambulans aldı götürdü."

Kaynak: İHA