Fenerbahçe'nin Süper Kupa maçında yabancı hakem talebi sonrası Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi Erol Bilecik, açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertli takımın iki sezon Türkiye Kupası'na katılmayacağını açıklayan Bilecik, "Bugün saat 15.35'te 'Süper Kupa maçı ileri bir tarihe ertelenmez ve başka ülke federasyonundan hakem atanmazsa, karşılaşmaya çıkmayacağız' bilgisini resmi olarak TFF'ye ilettik. Ne acıdır ki; bu yazı yaklaşık 1 saat sonra kamuoyuna sızmış vaziyetteydi." dedi.

Zaniolo en iyi oyuncu seçildi Zaniolo en iyi oyuncu seçildi

Bilecik, "Türkiye Kupası'ndan affımızı isteyen bir çalışma içine gireceğiz. Bayram sonrasında TFF'ye bütün gerekli başvurular yapılacak" dedi.

"ŞANLIURFA'YA U-19'LA GİDECEĞİZ"

Süper Kupa maçıyla ilgili de açıklamada bulunan sarı-lacivertli yönetici, "Fenerbahçelilere şunu söylemek isterim. Son derece iyi bir akıl konarak Şanlıurfa'ya gideceğiz. Taraftarımızın kendini kötü hissedeceği bir nokta olmayacak. U19 takımımız, net bir şekilde Şanlıurfa'ya gidecek. Taraftarlarımızın herhangi bir şekilde maça gitme organizasyonu yapmasına gerek yok. Akılcı bir şekilde davranarak, maça gideceğiz ve aynı gün döneceğiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ