Behzat Ç. dizisindeki rolüyle sevilen Erdal Beşikçioğlu, Ankara Etimesgut Belediye Başkan adayı olarak gösterildi. Etimesgut İlçe Başkanlığı'nda davul ve zurna ile karşılanan Beşikçioğlu, o anları sosyal medya hesabından paylaşarak "Hep beraber omuz omuza... Ankara kazanacak, Etimesgut kazanacak" ifadelerini kullandı. 

"ÇÜRÜK RAPORU ALANLARI DİLE GETİRİN"


9 şehit haberinin ardından davullu zurnalı paylaşım yapan Beşikçioğlu, eleştiri topladı. Paylaşımını silen Beşikçioğlu konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Hakkari Yüksekova'da askerlik yaptığı dönemdeki fotğrafını yayınlauan Beşikçioğlu, "Umarım kolayı da KIRMIZI TUBORG diye haber geçmezsiniz. A Haber ve yandaş medya devam lince. Siz askere gitmeyen çürük raporu alanları dile getirin. Tabi biraz onurunuz varsa" diyerek hedef gösterilmesine isyan etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öğretmenlere atama müjdesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öğretmenlere atama müjdesi

"SİZE YAZIKLAR OLSUN"

Erdal Beşikçioğlu, bir sonraki tweetinde ise, "Bunlar kul hakkından, müslümanlıktan bahsederler. Ama üzücü olan şehit haberleri öncesi olan adaylık tanıtımını şehit haberi sonrası gibi medyaya yansıtırlar. İnsanlar hakkında iftira atarlar. Zan altında bırakırlar. Size yazıklar olsun." dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ