Yapımcılığını Eyüp Gökhan Özekin’in, yönetmenliğini Şafak Bal’ın yaptığı TRT'nin yeni dizisi  “Mehmed: Fetihler Sultanı” dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Sinan Albayrak, sette attan düşerek yaralandı.

Şuurunu kaybeden ve apar topar hastaneye kaldırılan oyuncu, kendine gelince sağlık durumuyla ilgili paylaşım yaptı. 

Sinan Albayrak videoda "Ufak bir kaza geçirdim. Atımızla ayrı yönlere gitmeye karar verdik. Kısa süre şuur kaybı oldu ama şu anda gayet iyiyim. Ufak tefek hasarlarımız var, onlar da kısa sürede toparlanacak. Arayan soranlara çok teşekkür ederim. Her şey yolunda merak etmeyiz" ifadelerini kullandı.

Image0-1

Ebru Gündeş bugün Dubai'de Murat Özdemir ile evlendi! Ebru Gündeş bugün Dubai'de Murat Özdemir ile evlendi!

Oyuncu geçen haftalarda "İnsanlığımı sorgulayabilirler ama laikliğimi asla sorgulayamazlar" diyerek yaşananları eleştiren Albayrak, Gazze'deki İsrail katliamına dikkat çekti. Albayrak, "Hassas değerlerimiz o kadar belli ki.. Yumuşak karnımız ortada. İslami kimlik, Alevilik, Kürtlük, Türklük, Atatürkçülük.. Biri olmazsa diğerinden kırarız bunları diyorlar biz de kırıyoruz, kırılıyoruz. Herkes kendi öz değerine sahip çıkacak elbet. Ama bununla beraber tüm öz kimliklere yıkıcı olmadıkları sürece saygılı olmak zorundayız. Sahip çıktığın şey yıkmak adınaysa yıkıl git özetle." ifadelerini kullanmıştı. 

Muhabir: Galip Ercan Öztürk