Eski Türk filmlerinde zengin erkek, fakir kız ya da zengin kız, fakir erkek hep birbirini sever. Ama özellikle zengin olan tarafın ailesi bu evliliği engellemek için her yolu dener.  Bu film senaryosu Meksika'da gerçek oldu. Ciudad Obregon kentinde zengin bir aileden gelen genç adam ile daha mütevazı bir hayatı olan Alexandra birbirlerine aşık oldu.

ZENGİN GELİN İSTEDİLER

Genç kadının oğullarıyla para için evlendiğini düşünen ve kendileri gibi zengin bir gelin isteyen kayınvalide ile kayınbaba, düğünü engellemek için her yolu denedi. Kayınpeder, müstakbel gelinine para teklif ederek oğlundan ayrılmasını istedi. Ancak Alexandra bunu kabul etmedi. Bu kez kaynana devereye girerek kalp krizi geçirdiği yalanını attı ve genç çifti suçlayarak masrafları oğlunun ödemesini istedi.


Tüm bunlar birbirlerine deliler gibi aşık genç çifti durduramazken düğün günü nihayet gelip çattı.  Kaynana kızları ve diğer oğullarıyla katılmama kararı aldığı düğün günü geline hain bir tuzak kurdu. Vicdansız aile, 18 Şubat'ta düzenlenen düğünde de yapacağını yaptı. Gelin tam sunağa yürüdüğü sırada kim olduğu bilinmeyen 2 adamın saldırısına uğradı.

Bu nasıl uyku! Penisi İki yerinden kırıldı farketmedi Bu nasıl uyku! Penisi İki yerinden kırıldı farketmedi

Şahıslar gelinliğe kırmızı boya fırlatarak kaçtı. Ne olduğunu anlayamayan gelin Alexander, arkasını döndüğünde gelinliğinin kıpkırmızı olduğunu gördü.

Gelinliği kırmızıya boyanan Alexandra, elbise giyerek düğüne devam etti.

UYUŞTURUCU YALANIYLA İHBAR ETTİ

Yine de pes etmemeye kararlı olan genç çift, gelinin başka bir elbise giymesiyle düğüne devam etti. Aklını kaçırmış vaziyetteki kaynana, yine durmayıp uyuşturucu taşıdığı yalanıyla oğlunu polise ihbar etti. Düğün salonuna gelen polisler, yaptıkları arama sonucu kimsede uyuşturucu bulmayınca orayı terk etti. Çift nihayet düğünü tamamladı ancak damadın ailesinin şeytanlıkları bitmedi.

Çift, tüm bunlara rağmen evlenmeyi başardı.  Sosyal medyada paylaştıkları düğün fotoğraflarına "Her zorluğun üstesinden geliriz"  yazdı.

RÜŞVET BİLE TEKLİF ETMİŞLER

Çift, balayına gitmek üzere yola çıkmaya hazırlanırken, entrikacı kayınvalidelerin aklına başka bir plan geldi. Kayınvalide, oğlunun pasaportunu ve vizesini sakladı. Hatta balayını mahvetmek için seyahat acentesine rüşvet vermeye çalıştı. Tüm bunlara inat genç çift, balayına gitmeyi başardı.
 

Kaynak: ELİF KIZILÇAY