ABD Denver'da yetkililer, mali açıdan sorunlu eski bir cenaze evi sahibi olan Miles Harford'un karanlık yüzünü ortaya çıkardı. Polisler, Harford'un en az 30 kişinin yakılmış kalıntılarının da bulunduğu evde, iki yıl boyunca ölen bir kadının cesedini de cenaze arabasında tuttuğunu söyledi. Tüyler ürpertici keşif, 33 yaşındaki Miles Harford tarafından kiralanan evin mahkeme kararıyla tahliyesi sırasında yapıldı. Cenaze evi eylül 2022'den beri kapalıydı. Ortaya daha korkutucu gerçekler de çıktı.

BAŞKALARININ KÜLLERİNİ VERMİŞ!

Denver Polis Teşkilatı'ndan Matt Clark, "Bay Harford'un yakınlanrını kaybeden bazı aile üyelerine sevdiklerinin külleri yerine başka birilerinin küllerini vermiş olabileceğinden de şüpheleniyoruz. Harford'un eşyalarının taşınması denetleniyordu. Bu sırada evin alt kısmında ayakkabı kutusu büyüklüğünde plastik kaplar bulundu. Kutuların bir kısmı boştu" dedi.

29 Maocu isyancı öldürüldü 29 Maocu isyancı öldürüldü

CESEDİ BATTANİYELERLE ÖRTMÜŞ

Clark, "Diğer kaplar dışarıya park edilmiş bir kamyonda, bazıları da cenaze arabasındaydı. Müfettişler, battaniyelerle kaplanan kadının cesedini de cenaze arabasında buldu. Bay Harford, kadının 2022 yılında öldüğünü söyledi" dedi. Cenaze evinin eski müşterilerinden Crystallyn Nunez, 2021'de büyükbabası ve babasının küllerini Harford'dan geri almanın aylar sürdüğünü söyledi.

Kaynak: HABER MERKEZİ