2018 Türkiye güzeli olan ve her açıklamasıyla gündeme gelen Şevval Şahin, cesur tarzından asla ödün vermiyor. 24 yaşındaki ünlü model, özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor.

Ünlü model, her paylaşımında binlerce beğeni ve yorum alarak sosyal medyayı sallıyor.Son pozlarıyla da dikkat çeken Şevval Şahin'e bazı sosyal medya kullanıcıları olumlu yorumlar yaparken, bazıları ise eleştiri getirdi.

'İlk ve Son'un yeni starları Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin yerini tutacak mı? 'İlk ve Son'un yeni starları Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin yerini tutacak mı?


"Harika görünüyorsun" ve "Süpersin" gibi olumlu yorumların yanı sıra, "Bu kadar zayıflık iyi mi bilemedim", "Süpersin ama fizik biraz sıkıntı", "Güzel çekim fizik berbat", "Galeta gibi kadın mı olur?" gibi eleştiri içeren yorumlar da yapıldı.Miss Turkey 2018 birincisi olarak tanınan Şevval Şahin, İngiltere'de doğup büyüdü ve Londra'da moda eğitimi aldı. Modellik kariyerine devam eden ünlü isim, sosyal medyadaki iddialı ve cesur paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor.

Kaynak: haber merkezi