Yasemin Allen en son meslektaşı Tolga Güleç ile 5 ay birlikte olmuştu. Eylül 2022’de ilişkisi sona eren ünlü isim; “Ben gerçek aşka inanarak büyüdüm, çocukluğum öyle geçti ama bu zamandaki ilişkiler öyle değil ne yazık ki. Biraz eski kafalıyım bu anlamda” demişti.

Oyuncu son olaraksa kalbini eski bir FBI çalışanı olan Erdal Kaya’ya kaptırdı. İkili geçen haftalarda, atış talimi yaptıkları sırada verdikleri pozu eş zamanlı olarak sosyal medya hesaplarında paylaştı.

65F91B45277E5059539Ffb00

Bir takipçinin “Abi bu sefer yenge desek kızmazsın herhalde?” yorumuna Erdal Kaya da ''İlk defa onay veriyorum bu muhabbete. Şu ana kadar hiç yengeniz olmadı, ta ki bugüne kadar, şimdi diyebilirsiniz.” yanıtını vererek ilişkiyi doğrulamıştı. 

Ekran Resmi 2024 04 02 15.52.47

Ortak arkadaş vasıtasıyla tanıştıklarını söyleyen aşıklardan Erdal Kaya, "Benim yakın arkadaşım var. Bilmiyordum, beraber takipleşiyormuşuz. Ben onu ziyaret ederken Yasemin'e denk geldim. Ben geri dönecektim evime Amerika’ya. Gel bir kahve içelim oldu" diyerek nasıl tanıştıklarını anlattı. 

İşte Benim Stilim yarışmacısı Yağmur Taktaş, ABD'de öldürüldü! İşte Benim Stilim yarışmacısı Yağmur Taktaş, ABD'de öldürüldü!

Allen'in nesinden etkilendiği sorusuna ise" Güzelliğini herkes görebiliyor zaten. Güzelliği kapısının önüne getirdi, karakteri içeride tuttu diyebilirim" dedi. 

Muhabir: Hande Durmaz