TRT 1’in yeni dizisi Mehmed: Fetihler Sultanı’nın YouTube kanalı 2 günde 100 Bin aboneye ulaştı. Dizinin ilk bölümü YouTube’da yayınlandığı andan itibaren 2 gün geçmeden 2 Milyon görüntülenmeyi başardı.

Serkan-10

Geçtiğimiz hafta (27 Şubat Salı günü)  ilk bölümüyle TRT 1’de ekranlara gelen Mehmed: Fetihler Sultanı dizisi, yayınlandığı ilk günden Youtube Trendler listesinde 2 numara oldu. İlk bölümüyle YouTube’da 2 günde 2 Milyon görüntülenmeye ulaşan “Mehmed: Fetihler Sultanı”, rekor sürede 100 bin aboneye ulaştı.

Mehmed: Fetihler Sultanı dizisi, Osmanlı tarihinin en ihtişamlı hükümdarlarından büyük komutan Fatih Sultan Mehmed’in hayatını ve fetih sürecini anlatıyor. 

Fatih-42

Başrolünü Serkan Çayoğlu'nun üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda; Selim Bayraktar, Fikret Kuşkan, Seçkin Özdemir, Tuba Ünsal, Sinan Albayrak, Teoman Kumbaracıbaşı, Ertuğrul Postoğlu, Bülent Alkış, Açelya Akkoyun, Ali Nuri Türkoğlu, Kenan Çoban, Kaan Yalçın, Emine Ün ve Esila Umut bulunuyor.

Meryem Uzerli dubai'de zarafetiyle büyüledi! Meryem Uzerli dubai'de zarafetiyle büyüledi!

Serkan Cayoglu Nun Dizisinin Adi Degisti Ve Tanitim Geldi H41884 67A44

''TARİHE BÜYÜK BİR İLGİM VAR''

Son olarak "Kader Bağları" dizisiyle ekranda olan Serkan Çayoğlu, Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracağı diziyle ilgili konuşmuştu.  “Mehmed: Fetihler Sultanı” dizisinde olmaktan dolayı büyük mutluluk duyan ve çekimler öncesinde günde 8 saat at ve aksiyon eğitimi alan oyuncu; "Tarihe büyük ilgim var ve daha öncede okuyup araştırdığım bir dönem ama Fatih Sultan Mehmet’i canlandırmak büyük bir sorumluluk." açıklaması yapmıştı. 

Dev prodüksiyonu, tarihi atmosferi ve güçlü oyuncu kadrosuyla  “Mehmed: Fetihler Sultanı" her Salı akşamı saat 20. 00’de TRT 1’de…

Muhabir: DEMET SAROVA