Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 2-1 kaybettikleri maçın ardından dikkat çeken açıklamalar yaptı. Yalçın, İsrailli eski Antalyasporlu futbolcu Sagiv Jehezkel için "Siyaseten aradılar, 'Oyuncuyu gönderin' dediler, ama sonra yardım eden olmadı" ifadelerini kullandı.

Polis Kanye'yi arıyor: Ortalık karıştı! Polis Kanye'yi arıyor: Ortalık karıştı!

Jehezkel'in İsrail'e destek vermesi sebebiyle kadro dışı bırakılarak sözleşmesinin feshedilmesiyle ilgili konuşan Yalçın, oyuncunun siyasetçilerin talebi üzerine gönderildiğini ancak bu kararın ardından kendilerine destek olunmadığını belirtti. Yalçın, şu şekilde devam etti:

"Ülkenin hassas noktalarına dokunan bir olay, hoş karşılanacak bir olay değil. Siyasetten de aradılar kulübü, oyuncuyu göndermemizle ilgili. Biz de doğal olarak oyuncumuzu kadro dışı bıraktık ve gönderdik.

En iyi oyuncumuzu gönderdik ve hiçbir tane oyuncu da almadık, transferi açmadık. Madem böyle oluyor, o zaman bize yukarıdan bir yardım etmeleri lazımdı. 'En iyi oyuncunuzu gönderdiniz, size yardım edelim de şuradan bir oyuncu alın.' deselerdi daha güzel olurdu bence. Biz görevimizi yaptık ama sonucunda ne oldu, sağ kenarımız yok. Kenarsız oynuyoruz."

Editör: Funda Işık