Can Yaman ve Demet Özdemir hayranlarından ''Erkenci Kuş'' etkinliği! Can Yaman ve Demet Özdemir hayranlarından ''Erkenci Kuş'' etkinliği!

Yasemin Şefik’le Uyduruk Sonlar talk show programına konuk olan oyuncu Selin Şekerci’den kahkaha dolu açıklamalar geldi.

Yasemin Şefik’in öpüşme sahnesine nasıl hazırlanılır partnerinin ağzı kokuyorsa? sorusu üzerine Şekerci “Kokmasıyla ilgili bir sıkıntı yok bunun tiksinmesiyle baş edebilirim. Ama ben çok belli ediyorum. Bazı oyuncular öpüşme sahnelerinde ister istemez geriliyor. Ben mesela bunun bir tekniği var güzel kardeşim deyip kamyoncu gibi giriyorum partnerime.”

Yasemin Şefik’in Selin Şekerci’ye “Ben beğendiğim bir oyuncuyla öpüşme sahnesi olsa bir gün önceden uyuyamazdım. İnşallah beş kere falan öpüşürüz diye düşünürdüm.” Yorumu üzerine kahkahalarla cevap verdi.

Maximum Uniq sahnesinde gerçekleşen Yasemin Şefik’le Uyduruk Sonlar programında “Leonardo Di Caprio arasa ve sen de teli açmasan…sebebin ne olurdu?” Sorusu üzerine Selin Şekerci’den yine çok eğlenceli bir yanıt geldi. İzleyicileri sebebeiyle de ikna eden Şekerci; “Ne konuşacağım ben onunla” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi