Oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel, Hamdi Alkan ile 8 yıllık evliliğini noktalamanın ardından açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde kendine yer buluyor. 

Ekran Resmi 2024 02 26 15.33.53

Ünlü isim bu kez de taciz iddiasıyla adından söz ettirdi. Ece Erken ve Işıl Donat'ın programına katılan Görgüzel, "Çok ağır ve travmatik bir şey yaşadım. 2009 yılıydı, oynadığım bir dizide hem yönetmeniydi işin hem de bir oyuncusu tarafından. Çok korkunç bir şey. Fiziksel tacize uğradım. İsimlerini vermeyeceğim. Mahkemeye vermiştim, kazandım. Sonra o dizi durduruldu." açıklaması yaptı. 

''GÖĞÜSLERİMİ ELLEYİP, DUDAKLARIMI ÖPMEYE ÇALIŞTI''

Görgüzel ayrıca şu ifadeleri kullandı: "Bir ay önce gittiğim Sinop'taki 'Zoraki Başkan' dizisinin yapımcısı, çekimden sonra alkol almaya başladı ve bana da içki içmem konusunda ısrar etti. Ben de istemediğimi söyleyip odama çıktım. Bunlar yetmiyormuş gibi kapıyı açmamı istedi. Tartıştık, bana çirkin hareketlerde bulundu.

Ekran Resmi 2024 02 26 15.34.09

Taze Başkan Erdal Beşikçioğlu ilk nikahını kıydı! Taze Başkan Erdal Beşikçioğlu ilk nikahını kıydı!

Tekrar odama telefon açıp dizide işimin bittiğini söyledi. Bunlar yetmiyormuş gibi aynı dizide oynadığım arkadaşım Ferdi Akarnur da taciz edip göğüslerimi elleyip dudaklarımı öpmeye çalıştı. Bulunduğu dizi setinde bu olaylara başta Emel Müftüoğlu ve diğer arkadaşlarım şahittir."

S 7A6Eccd9D1A6E24A2B447Af82345Cd7E83275B6C

Selen Görgüzel, geçen aylarda da eski eşi Hamdi Alkan ile ilgili "Onu düzenli olarak aldattım" açıklaması yaparak gündem olmuştu. Ünlü isim ''Yakışıklı çocuk geçtiğinde bütününe bakarım. Hamdi'yi düzenli olarak aldattım. Hamdi'ye de hep bakıyordum. Güzel kadına, eve, arabaya ve çiçeğe bakarım. Eski eşim yönetmen olduğu ve oyuncu seçtiği için güzel kadın ya da erkek gördüğümde oyuncu olması için tanıştırıyordum.'' ifadelerini kullnmıştı. 

Muhabir: DEMET SAROVA