Donald Trump verdiği astrolojik hizmetle adını ülke sınırları dışına taşıyan ve öngörüleriyle her zaman haklı çıkarak dikkatleri toplayan Michaela Astro, seçimleri astrolojik açıdan inceledi.

Sizi nasıl bir gün bekliyor? 11 Nisan günlük burç yorumları Sizi nasıl bir gün bekliyor? 11 Nisan günlük burç yorumları

31 Mart günü için Türkiye’nin ve adayların astrolojik haritalarını ve yıldızların konumlarını incelediğini dile getiren Astro, hareketli bir seçim yaşarken beklenmedik sonuçlar ortaya çıkacağını belirti. 31 Mart 2024 seçim günü güneşin 11 derece 0 dakika Koç burcunda ilerleyeceğini gezegenlerin çoğunun balık ve koç burcunda toplanacağını ifade eden güzel astrolog, bu gökyüzü haritasının seçim sonrası oluşacak tabloyu etkileyeceğinin altını çiziyor.

Antalya’nın belediye seçimlerinde Muhiddin Böcek’in devam edip başarılı olacağını ve Hakan Tütüncü'nün bu seçimleri kaybedeceğini gösteriyor vurgusunu yaptı. Bursa’da AKP’li adayı Alinur Aktaş’ı kazanacak ve başarıdan başarıya koşacak derken, Başkent Ankara’da oluşacak tabloda Mansur Yavaş’ın görevine devam edeceğini sözlerine ekledi.

Murat Kurum Imamoglu

Asıl büyük sürprizin seçimlerde İzmir’de yaşanacağını ifade eden Michaela Astro, AKP, İzmir adayı Hamza Dağ, İzmir’de büyük başarıya imza atacak, İzmir belediyesi değişirmi çok emin değilim ama bu ihtimal yüksek ifadesiyle şaşırttı.

İstanbul seçimlerinde zorlanma, problem ve polemiklerin yaşanacağını ifade eden Michaela Astro, İmamoğlu’nu seçimi kaybedeceği ve Murat Kurum’un seçimi kazanacağını belirtti.

Muhabir: SERKAN BAYAR