Star’ın OGM Pictures imzalı dizileri 'Yalı Çapkını'' ve ''Sakla Beni''nin yolları bir kez daha kesişiyor. Yalı Çapkını’nın 23 Şubat akşamı yayınlanacak olan bölümünde, Tamer Levent’in hayat verdiği Kont Ziya, Yalı Çapkını’nda Çetin Tekindor’un canlandırdığı Halis Ağa’nın kapısını çalacak. Kont Ziya’nın Halis Ağa’ya yardım eli uzatmasıyla birlikte eski düşmanların Emre Altuğ’un canlandırdığı Orhan Korhan için tekrar bir araya gelmeleri izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Yalı Çapkını (1)

İki dizinin sevenleri geçtiğimiz hafta da Yalı Çapkını’nın İfakat’ı Gülçin Santırcıoğlu ile Asuman’ı Öznur Serçeler’i Sakla Beni’de izlemişti. İfakat ve Asuman, Sakla Beni’nin Belgin’i Şenay Gürler ile Star ekranlarında bir araya gelmişti.

Yalı Çapkını (4)

Ölümlü Dünya 2 Netflix tarihi belli oldu Ölümlü Dünya 2 Netflix tarihi belli oldu

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ile Binnur Kaya’nın başrolde olduğu dizi Yalı Çapkını yeni bölümleriyle her cuma 20.00’de Star’da! Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek’in yer aldığı Sakla Beni ise her perşembe 20.00’de Star ekranlarında.

Muhabir: Hande Durmaz