Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı ve adayı Mansur Yavaş ile CHP'nin Etimesgut adayı oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Etimesgut'ta seçim koordinasyon ofisi açılışında bir araya geldi.

SON DAKİKA| "Odacılar" olarak bilinen Organize Suç Örgütü çökertildi SON DAKİKA| "Odacılar" olarak bilinen Organize Suç Örgütü çökertildi

Açılışa  CHP lideri Özgür Özel de katıldı. ERdal Beşikçioğlu seçim otobüsü üzerinde konuşma yaptı.  Çok heyecanlı olduğunu söyleyen ünlü isim, "Atatürk'ün şehri Ankara'da Atatürk'ün ilçesi Etimesgut'u marka bir kent yapacağız" dedi. 

Ekran Resmi 2024 02 14 16.53.55

"Sorun varsa çözüm sosyal demokrat belediyecilikte, birlikte yönetmekte, şefaff ve hesap verebilir olmakta" ifadelerini kullanan, '7-24 çalışacaklarını' söyleyen Beşikçioğlu sözlerine, "En büyük projemiz huzur ve mutluluktur. Ranttan yana değil, halktan yana belediyecilik yapacağız. 1 Nisan günü belediyenin önünde Ankara havasına eşlik etmenizi çok isteriz" diyerek son verdi. 

Ekran Resmi 2024 02 14 16.55.37

Gerek tiyatro gerekse televizyon ve sinemada başarılı br oyunculuk geçmişi olana ve hala devam eden Beşikçioğlu, adaylığıyla ilgili  "Çok heyecan verici bir durum. Ona dizi, onca film, onca yaratılan karakterlerin içerisinde her seferinde hayata ve toplumu algılama biçimimi ve onlara örnek olacak uygulamaları çıkarmak için uğraştım. Bu zamana kadar 30 yıl geçmiş sanatla iç içe. Şimde değişen tek şey; seyirci olarak adlandırdığım yurttaşlarımızı seçmen olarak adlandıracağız" ifadelerini kullanmıştı. 

Muhabir: Demet Sarova