Oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar'ın, "Erkek seni bir yere götürdüyse hesabını ödeyecektir, bu erkekliğin doğasından gelir. Ben kadınım, ben öderim yok; normal arkadaşımın bile hesabını ödemem. Beni yemeğe götürmesin kardeşim, bana bir yemek ısmarlıyamıyorsa zaten benimle aynı statüde değildir" şeklindeki konuşmasını taklit ettiği video, büyük ilgi gördü.

"KAŞLARIMI DA KALDIRIYORUM"

Şahan Gökbakar'ın son paylaşımında, estetik yaptırdığı iddialarıyla gündeme gelen ve bu suçlamaları reddeden Gökhan Özen'i taklit ettiği iddia edildi. Gökbakar, söylediği bir şarkının ardından estetikle ilgili sorulara cevap veren bir şarkıcı karakterini canlandırdı. "Ben de duydum. Bu spekülasyonu duyuyorum. Kesinlikle suratımda estetik operasyon olmadı. Bunlar nasıl iftiralar? Nereden çıkıyor? Akıl var, mantık var. Suratında estetik olan bir insan böyle mi olur? Bakın suratımı da asıyorum, kaşlarımı da kaldırıyorum. Bunu yapabiliyorsam bir şey yok. Sadece ufak kaş diplerime eklenti oldu. Vücudumdan bir yerden kıl alındı ve suratıma eklendi." şeklinde konuşarak espri yapmıştır.

Gökbakar'ın paylaşımına gelen yorumlar arasında birçok kişi, "Gökhan Özen taklidi", "Çok benzemiş" gibi ifadelerle paylaşımı değerlendirdi.

İngiliz futbolcu Jude Bellingham'ın yeni aşkı ortaya çıktı! İngiliz futbolcu Jude Bellingham'ın yeni aşkı ortaya çıktı!

Kaynak: haber merkezi