Manchester United’da gece hayatıyla gündeme gelen Marcus Rashford, İngiltere medyasının manşetlerinde ilk sırada yer almaya devam ediyor.

Geçen hafta izinsiz olarak Belfast’a gidip barlarda sabahlayan ve United antrenmanını kaçıran Rashford, ardından kulübü tarafından 650 bin sterlin (25 milyon TL) para cezasına çarptırılmıştı.

Rashford4 (1)

Pazartesi günü teknik direktör Erik ten Hag ve Manchester United yöneticileri, bir araya geldikleri Marcus Rashford’a son kez affedildiğini iletti.


Bu arada United’ın eski yıldızları David Beckham, Rio Ferdinand ve Wayne Rooney’nin defalarca Marcus Rashford’un kulağını gece hayatı konusunda çektikleri de öğrenildi.

Semih Kılıçsoy dünya devine! Feyyaz Uçar ağzından kaçırdı Semih Kılıçsoy dünya devine! Feyyaz Uçar ağzından kaçırdı


Rashford3 (1)
26 yaşındaki futbolcunun kumara da merak sardığı ve kumarhanelerde poker oynayıp art arda biraları da devirdiği kulübe bildirildi.

Marcus Rashford’ın bunalıma girmesinin bir diğer nedeninin de kardeşleri ve annesinin aşırı pahalı isteklerinin sonunun gelmemesi olduğu duyuruldu.  

Rashford2 (1)

2020-21'de 21 gol, 12 asist, 2021-22'de 5 gol, 2 asist, 2022-23'te 30 gol, 9 asist, 2023-24'te 4 gol, 5 asistle inanılmaz istikrarsız olan Marcus Rashford, taraftarların da hedef tahtası haline gelmiş durumda. 

Muhabir: GALİP ÖZTÜRK