Şu sıralar ''Kızılcık Şerbeti'' dizisinde 'Görkem' karakterine hayat veren Özge ÖzacarFenerbahçe taraftarı gündeme taşıdı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç'la bir davette yan yana görülen Özge Özacar yorum yağmuruna tutuldu. 

Fanatik Fenerbahçeli olan oyuncu geçen yıl Eylül ayında Fenerbahçe Spor Kulübü'nün sponsorlarına özel davetinin sunuculuğunu yapmıştı.

Davalık olan Cem Yılmaz: 'Benimki nafaka değil, benimki madafaka!' Davalık olan Cem Yılmaz: 'Benimki nafaka değil, benimki madafaka!'

F542O Ara M A Ae J Cl-1

Kalbindeki Fenerbahçe aşkından bahseden Özacar; “2011 senesi 14 Şubat’ında daha 16 yaşındayken sarı lacivert sevdamızla, Fenerbahçe’mizle buluştum. O gün bugündür sarı lacivertimiz için her daim tribündeyim. Kıymetli iş ortaklarımız için organize edilen bu özel geceyi sunmak söz konusu olduğunda duyduğum heyecanın, gururun ve mutluluğun benim için tarifi yok. Saygıdeğer başkanımız Sayın Ali Koç başta olmak üzere Fenerbahçe’mizin kıymetli yönetim kurulu üyelerine; bu kıymetli geceye en güzel şekilde hazırlanmak için canla başla çalıştığımız Fenerbahçe Spor Kulübü ekibine çok teşekkür ediyorum” demişti. 

Muhabir: SERKAN BAYAR