Melisa Aslı Pamuk'un da oyuncu kadrosunda yer aldığı 26 Ocak'ta vizyona giren Cem Karaca'nın Gözyaşları filminin galası vizyon öncesi gerçekleşti.

Başrolünde İsmail Hacıoğlu'nun yer aldığı filmin galasına katılmayan Pamuk'la ilgili Hacıoğlu, 'Yani Fransa'ya 'mülteci' olarak yerleşmediyse gelmesi lazımdı' demişti.

S B7Eed4Ab4Bdcc95A719868160B2A67Cc9D9Bdbe1

Gala gecesi sosyal medya hesabından Paris'ten fotoğraflar paylaşan oyuncu filmle ilgili bir açıklama da yapmadı. Hacıoğlu'nun bu sözlerinin ardından da gözler oyuncuya çevrildi.

Pamuk konuyla ilgili bir açıklama yapmazken, partneri İsmail Hacıoğlu'nu Instagram'dan engelledi ve Paris'te katıldığı defilerlerden kareleri paylaşmaya devam etti.

Oyuncunun bu tavrı üzerine çok sayıda yorum yapıldı.  

Star’ın merakla beklenen 'Yan Oda' dizisinin yayın tarihi değişti! Star’ın merakla beklenen 'Yan Oda' dizisinin yayın tarihi değişti!

Melisa Aslı Pamuk önceki hafta da yine rol aldığı Kadınlara Mahsus filminin galasına katılmamış ve gerekçe olarak pasaportunun çalındığını göstermişti. 

Ancak oyuncunun bir süredir aşk yaşadığı futbolcu Yusuf Yazıcı ile aynı tarihlerde tatile gidip, ziyaret ettikleri Şeyh Zayid Camii önünde çekilen fotoğraflarını paylaşması da dikkat çekmişti. 

Yorumlar arasında çok sayıda galaya katılmamasıyla ilgili eleştiri yer alınca Melisa Aslı Pamuk paylaşımını yorumlara kapadı.

Muhabir: Galip Ercan Öztürk