Son günlerde fenomen olarak adını duyuran Taşkın, yakın arkadaşlarıyla birlikte 26. yaşını kutlamıştı.


Barış Kılıç'tan şaşırtan itiraf: 'Köyde ineklerle, eşeklerle iç içe büyüdüm' Barış Kılıç'tan şaşırtan itiraf: 'Köyde ineklerle, eşeklerle iç içe büyüdüm'

Dolar desenleriyle süslenmiş pastasıyla dikkat çeken Taşkın, Instagram hesabından doğum günü pozlarını paylaştı. Ayrıca, Taşkın'ın tercih ettiği kıyafet de sosyal medyada büyük ilgi gördü.Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, Türkiye'yi terk edişi, aylık kazancı ve paylaştığı içerikleriyle gündemde kalmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla birlikte 26. yaşını kutladığı bir parti düzenleyen Taşkın, Instagram hesabından paylaştığı doğum günü pozlarıyla dikkat çekti.


Partide dolar motiflerinden oluşan bir pastayı kesen ve arkadaşlarıyla eğlenceli anlar yaşayan fenomen isim, doğum günündeki kıyafet tercihiyle de büyük ilgi topladı.


İstanbul'daki doğum günü partisinde Taşkın, göğüs dekolteli bir bluz, mini etek, şık ceket ve botlarla kombinlediği tarzıyla beğeni topladı.Başına taktığı taç ve püskül detaylarından oluşan kombiniyle dikkat çeken fenomen, doğum günü paylaşımına "Ve sonunda 26 yaşındayım. Doğum günüme gelen herkese çok teşekkür ederim, gelmeyen arkadaşlarımla artık konuşmuyorum. Şaka" notunu düştü.


Ancak, doğum günü kutlamasına gelen yorumlar arasında kıyafet tercihiyle ilgili eleştiriler de vardı.Bazı sosyal medya kullanıcıları, Taşkın'ın kombinini aşırı ışıltılı ve abartılı bulduklarını ifade ederken, bazıları ise "Sökülmüş halı gibi" benzetmesinde bulundular.

Kaynak: haber merkezi