Yalı Çapkını dizisindeki Ferit karakteriyle tanınan Mert Ramazan Demir, özel hayatıyla sık sık gündeme gelmeyi başarıyor.Afra Saraçoğlu ile olan ilişkisi oldukça konuşuluyor ve ikilinin aşkı, birlikte çıktıkları yaz tatilinde belgelendi. Tekne tatillerinde dudak dudağa görüntülenen çift, daha sonra Afra Saraçoğlu'nun evinden beraber çıkarken kameralara yakalandı ve ilk kez kaçmamayı tercih ettiler.

122222

Çift bir süredir ortalıkta görünmüyordu, ta ki Mert Ramazan Demir'in Etiler'deki bir mekandan bir kadınla çıkarken görüntülendiği anına kadar.

MuhabirOnline'ın haberine göre, kadının Mert Ramazan Demir'in menajeri olduğu hızla ortaya çıktı. Ancak asıl dikkat çeken nokta, şoförün Mert Ramazan Demir'le konuşmaya çalışan muhabirin araçlar arasında sıkışmasına hiç aldırış etmeden gaza basmasıydı. Görüntülerde ayrıca muhabirin şoföre "Dur ne yapıyorsun" dediği anlar da kaydedilmişti.

Sosyal medyada bu görüntüler hızla yayıldı ve insanlar arasında ikiye bölündü. Kimileri muhabirin arabanın önüne atladığını ve Mert Ramazan Demir'in nazik tavrına rağmen ısrarının gereksiz olduğunu savundu.

Serdar Ortaç'ın son hali korkuttu! Konserde üzücü anlar... Serdar Ortaç'ın son hali korkuttu! Konserde üzücü anlar...

122222

Sosyal medyada, hem Mert Ramazan Demir'i hem de şoförünün hareketini "saygısızlık" olarak değerlendirenler de oldu.

Konuyla ilgili olarak, "Bunu da ünlü yaptınız", "Vay vay egosuna bak", "Gidip arabaya atlayarak tehlike yaratıyorsunuz", "Muhabirlere saygısızlık yapılmamalıdır", "Vay vay muhabire yaptığına bakın bir" gibi yorumlar sosyal medyada dolaştı.

Kaynak: haber merkezi