İstanbul'un Kadıköy ilçesi Bağdat Caddesi'nde  bikiniyle 'memelere özgürlük' pankartıyla dolaşan Melisa Aydınalp, İstanbul'da yeniden aynı yürüyüşü yapacağını ve hangi semtlerde yapacağını açıkladı.

Melisa Aydınalp bilindiği üzere Bağdat Caddesi'nde bu yürüyüşü gerçekleştirmiş ardından ise vatandaşların tepkisiyle birlikte  "Hayasızca hareketlerde bulunma" suçundan dolayı göz altına alınmış 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası almıştı.

Melisa Aydınalp

Melisa Aydınalp'in Semtleri Açıkladı

'Beni alıkoyan bir şey yok. Bağdat Caddesi'nde başlattığımdan dolayı orada devam ediyorum. Bu yürüyüş yarın Fatih'te de olabilir, Eminönü'nde de olabilir ve ya Tarlabaşı hatta Başakşehir'de de olabilir'.

Hakan Ural

Afra Saraçoğlu'nu daha canlı hissettiren şeyler neler? Afra Saraçoğlu'nu daha canlı hissettiren şeyler neler?

Melisa Aydınalp, Hakan Ural hakkında da açıklamalarda bulundu. İşte o açıklama:

Polisler hakkımda işlem yapmamıştı ta ki Çarşamba günü sabah Hakan Ural kendi magazin programında benim hakkımda açıklama yapana kadar. Akşamına gözaltına alındım.

melisaaydınalp

Melisa Aydınalp Kimdir?

Melisa Aydınalp, 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Liseyi Ortadoğu Koleji Fen Lisesi'nde okudu. 2019 yılında ise Best Model Of Turkey yarışmasına katıldı. Üniversite eğitimini ise Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde tamamladı.

Muhabir: ERAYCAN ERGİNBAŞ