Show TV'nin reytig rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti'nin 47. bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor. 19 Ocak Cuma günü yayınlanacak olan bölümün ikinci fragmanı da yayınlandı. 


Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölümünde Doğa’nın Pembe’ye açıktan savaş ilan etmesi evdeki herkesi şoke ederken, Fatih ve Doğa arasında büyük gerilime neden olur. Doğa ilk hamle olarak Nilay’ı kendi yanına çekmeye çalışacak ancak Nilay Pembe annesinden vazgeçmeyecektir. Doğa yeni konumunu herkesin gözüne sokmak için Alev’i eve davet eder. Bunu gören Pembe artık büyük oynaması gerektiğine karar vererek Zülkar ve Nilay ile karşı atağa geçer.

Medyada Dev Dönüşüm Medyada Dev Dönüşüm

ÖMER'E BÜYÜK ŞOK

Ünallar’ın şirketinde ise durumlar karışacak, Ömer ve iki yeğeni Abdullah’a karşı güç birliği yapacaktır. Ömer, gece hayatında tanışıp birlikte olduğu kızı, iş yapacağı şirketin yetkilisi olarak karşısında görmesiyle hayatının şokunu yaşayacaktır. Umut’un büyük hayallerle başladığı yeni iş hayatı görkemli bir açılışla başlayacaktır.

Abdullah ve Alev birlikteliklerine sahip çıkmaya devam etseler de bu durum gün geçtikçe zor olmaktadır.

KISIR OLDUĞUNU ÖĞRENİR

Mustafa, asla çocuk sahibi olamayacağını öğrenir. Doktorun bu sözleri, "Nilay Mustafa'yı aldattı mı?" şüphesine neden olur.

Kaynak: HABER MERKEZİ