Show TV’nin cuma akşamları ekrana gelen iddialı dizisi Kızılcık Şerbeti’nin Ömer’i Barış Kılıç, Miami’de Türk Drama Gala gecesinde onur konuğu olarak katılmıştı. 

Snapinsta.app 421746862 1581896552630030 2008516064512156539 N 1080

Türk dizilerinin Latin ülkelerine satışının 10. yılı nedeniyle gecenin ardından Barış Kılıç Hilton Miami Dowmtown’da gerçeleşen Content Americas Fuarı’nda konuşmacı olarak da yer almıştı.  

Seddd

Oyuncuya  “Kızılcık Şerbeti” dizisinin yurt dışı dağıtımcısı İzzet Pinto’nun patronu olduğu Global Agency tarafından da çok özel bir sürpriz yapılmıştı.

B A R I Ş K I L I C 1

Şirket üzerinde “Miami’ye hoş geldin Barış Kılıç” yazılı bir pankartı taşıyan özel bir uçak kaldırdı. Uçak gün boyu Miami sahilinde tur attı.

Başarı Ödülü alan Kılıç İspanyolca Buenos Noches diyerek başladığı konuşmasına ingilizce devam etmişti. “Ödül aldığım için çok teşekkür ederim. Benim için çok kıymetli. Amerika’da eğitim aldığım sırada Latin Amerikalı çok arkadaşım vardı. Yıllar içinde kontağımız kesilmişti. Türk dizilerinin Latin Amerika’da yayınlanması ile beni tekrar buldular. Bu beni çok mutlu etti. Böyle güzel projeler içinde bulunduğum için gururluyum. Çok teşekkürler.” ifadelerini kullanmıştı.

Kizilcik Serbeti Tum Kategorilerde Zirvede Fwt6

Dizi oyuncuları bu defa Cannes’da 61'inci kez düzenlenen ve 120’den fazla büyük uluslararası stüdyo ve dağıtımcının katıldığı televizyon fuarı MIPTV'e gidiyor. 9 Nisan’da yapılacak kutlamaya, dizinin yapımcısı Faruk Turgut, senaristler Melis Civelek ile Zeynep Gür, oyuncuları Evrim Alasya, Barış Kılıç, Ceren Karakoç, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Feyza Civelek ve Sibel Taşçıoğlu katılacak.

Sizi nasıl bir gün bekliyor? 19 Nisan günlük burç yorumları Sizi nasıl bir gün bekliyor? 19 Nisan günlük burç yorumları

Muhabir: DEMET SAROVA