Başrollerini Özgü NamalÖzcan DenizMert YazıcıoğluErkan AvcıSelen Öztürk'ün paylaştığı Kızıl Goncalar bu akşam yeni bölümüyle ekranda olacak. 

Türk sinemasının kilometre taşlarından biri olan Kadir İnanır, T24'e verdiği röportajda 'Kızıl Goncalar' dizisiyle ilgili dikkat çeken iddialarda bulundu.

Halit Ergenç'ten "Muhteşem Yüzyıl" ve "Vatanım Sensin" örneği! Halit Ergenç'ten "Muhteşem Yüzyıl" ve "Vatanım Sensin" örneği!

Ekrana geldiği ilk bölümüyle tartışmalata neden olan Kızıl Goncalar’ın yapımcısı Faruk Turgut'a ve senaryo ekibine fikirlerini söylediğini belirten Kadir İnanır RTÜK yasağıyla ilgili ise ''Onlar ticari unsurlardır. Bilerek yapıldı hepsi. Mesela Faruk’a ben bizim Tarık Çelenk’i önerdim ve çalıştırdım onları. O konuda çok uzmandır Tarık Çelenk. O dizi tamamen ticari. Show business. Biraz daha kızılsa da… Biraz daha bağırsalar da. Böyle bakılıyor. Şimdi önümüzde seçimler var, seçimler olmasa onu çoktan kaldırmışlardı.'' dedi.

Her bölümde heyecanı artan dizide bu akşam ise eni gelişmeler yaşanacak. 

Suavi ve Levent, Zeynep’i göndermenin önündeki engelleri kaldırmaya çalışırken Levent’le görüşmek isteyen Cüneyd, Suavi’nin hastalığını öğrenir. Cüneyd ve Sadi dergahtakileri yanına alarak sürpriz bir hasta ziyareti yapmaya karar verirler. Bu ziyaret Müyesser’e Levent ve Meryem’le ilgili şüphelerinin peşine düşme fırsatı verecektir.

Öte yandan Can yüzünden başı dertten kurtulmasa da annesinin yokluğuna alışmaya başlayan Mira’yı tam da doğum gününde yeni bir şok beklemektedir.

Zeynep’i kıskanan Feyza ise Cüneyd’i Zeynep’e düşman etmek bir oyuna girişir. Duyduklarıyla sarsılan Cüneyd hesap sormak için Zeynep’in karşısına çıkarken Levent’in tüm çabasına rağmen Müyesser de Meryem’in sırrını öğrenir. Tam kaçış umutlarının yeşerdiği anda köşeye sıkışan Meryem ve Zeynep, artık korkunç bir sonla karşı karşıyadır.

Muhabir: İskender Kordu