Kariyerini Al-Nassr kulübünde sürdüren Anderson Talisca hakkında flaş bir transfer iddiası ortaya atıldı. Brezilya basını, sezon sonunda Suudi Arabistan'tan ayrılma kararı alan 30 yaşındaki yıldızın yeni rotasının Beşiktaş olacağını yazdı. 

BİR BİLENE SORDUK

Bu haber siyah-beyazlı taraftarlar arasında büyük heyecan yarattı. Peki, bu iddia doğru mu? Bunu, daha önce Beşiktaş’la birçok kez futbolcu alışverişi yapan ünlü bir menajere sorduk. Söz konusu menajer, şu bilgiyi verdi: 

De Ketelaere: Milan'da yedek oturmam De Ketelaere: Milan'da yedek oturmam

“Beşiktaş, Talisca’yı hemen her transfer döneminde gündemine alıyor. Ancak bu o kadar kolay bir transfer değil. Zira Al-Nassr’la sözleşmesi 2026’ya kadar devam ediyor. Ortaya bir bonservis bedeli çıkıyor ve Talisca’nın ücreti de çok yüksek. 

Talisca2 (1)-3

‘İDDİALAR DOĞRU’


Ancak biliyorum ki başkan Hasan Arat yeni sezon için önemli çalışmalar yapıyor. Avrupa’da ilişkileri çok kuvvetli ve istediği oyuncuyu alabilir. Devre arasında kadroya katılan Al-Musrati, Muci ve Worrall büyük ses getirdi. Ancak başkan çok daha büyük yıldızların peşinde. Net söyleyeyim, Talisca da bunlardan biri… 

Talisca1 (1)-4

‘TALİSCA GELECEK’


Talisca’yla ben de görüşüyorum, Beşiktaş’a dönmeyi çok istiyor. Fedakarlığa hazır ancak Al-Nassr’ın da ikna edilmesi lazım; tabii kendi şartları da var… Şuna kesin inanıyorum; Hasan Arat isterse Talisca’yı Beşiktaş’a getirir. Öyle de olacağını düşünüyorum.”

Muhabir: MUHAMMET ŞAHİNTAŞ