Hadi Yine İyisin, Seninle Ölürüm, Kanatsız Meleğim gibi şarkıları ve deri kıyafetleri, saksafonuyla 90'lı yıllara damga vuran Tayfun Duygulu, YouTube programı Akşam Yıldızı'na konuk olmuş yaptığı açıklamalarla dikkat çekmişti. 

Duygulu, bakışlarını Alain Delon'dan kopyaladığını söyleyen şarkıcının kendini Kıvanç Tatlıtuğ'a benzettiğini söylemesi herkesi şaşırtmıştı.

Kivanc Tatlitugun 32 Bin Tllik Gomlegi Olay Oldu

Kimler Geldi Kimler Geçti’den  yeni fragman geldi Kimler Geldi Kimler Geçti’den yeni fragman geldi

'KIVANÇ BENİM RENKLİ GÖZLÜ SARIŞIN HALİM'

Tayfun Duygulu 'Aile dizisini ilk izlediğinde ağzının açık kaldığını söyleyen Tayfun "Kıvanç'ı izledikçe kendime nasıl pay biçtim anlatamam. Bana gelen dizi başrol tekliflerini kabul etmemekle çok büyük hata etmişim. Tam benim rolümmüş Kıvanç'ınki, onun kardeşi ya da ağabeyi rolü olsa da bana uyarmış, yakın kadrajlarda baktım aynıyız. Kıvanç benim renkli gözlü, sarışın halim. Baba tarafım komple renkli gözlü ve sarışın, Kıvanç babam gibi sarışın. Ben koyu kumralım yazın denize girince ben de buğdaya dönüyorum. İsveç'te yaşasam beş sene sonra Kıvanç gibi sarışın olurum' ifadelerini kullanınca sosyal medyanın diline düşmüştü.

Tiye alınmaktan kurtulamayan ünlü isim konuyla ilgili yeni bir açıklama yaptı ve 'Gerçekte orada, Kıvanç Tatlıtuğ'un en son yer aldığı dizideki karakterini çok sevdiğimi anlatmak istedim. Rolü ve tavırları ailesini sahiplenen yapısıyla birlikte eşini koruyan biraz sert mizacını kendime çok yakın buldum. Bana tam uygun bir dizi olduğuydu. O zamanlar benim yapmak istediğim bir prodüksiyon olurdu anlamında söyledim. Yanlış anlaşılma oldu. Herkesin kendi yapısı, karakteri, görseli var. İnsanlarımız Ramazan dolayısıyla galiba çok enteresan yorumlarda bulunmuşlar. Yine de kendilerini sevgiyle kucaklıyorum. Gençler için çok bir şey ifade etmeyebilirim ama beni eski sevenlerimden çok güzel cevaplar geldi' dedi. 

Muhabir: Hande Durmaz