“BİR MUCİZE YARATTIK”

Kuzu “Ne diyeceğimi bilemiyorum. Bir mucize yarattık. Bize herkes düştü gözüyle baktığı, ligden çekilmemizin bile konuşulduğu bir sezonda ben ‘Olmaz. Sezon sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bu işi başaracağız.’ Dedik ve başardık.” İfadesini kullandı. Ara transferde kadrolarına kattıkları 3 oyuncudan maksimum verim aldıklarını ifade eden Kuzu “Ara transferde 3 tane oyuncu aldık. Gençlerden kurulu bir takım olduğumuz için netice almakta zorlandığımız için zor pozisyona girdik. Basit goller yedik. Daha sonra yeni oyuncuların katılmasıyla birlikte sonuç da gelmeye başladı. 7 maçta 6 galibiyet alarak ligde kaldık.” Şeklinde konuştu. 

SAL Klasman A Grubu Pazar Sonuçları SAL Klasman A Grubu Pazar Sonuçları

KENDİ İŞİMİZE BAKTIK”

Son 7 haftada rakiplerin değil kendi durumlarına baktıklarını, kendi oyunlarına odaklandıklarını ifade eden Kuzu “Biz son 7 maçta rakiplerimizden çok kendi işimize baktık. Kendi hesaplarımızı yaptık. Maçlarımızı alırsak ilk dörtte bitirebileceğimize bile inanıyorduk. Pazariçi Köprülü maçında çok iyi oynamamıza rağmen hakem kötü bir yönetimle maçı bizden alıp rakibe hediye etti. Ona rağmen istediğimiz sonuçları alarak kulübümüzü ligde tutmayı başardık.” Diye konuştu. 

“BİR SÜRE DİNLENMEK İSTİYORUM”

Çok yorucu bir sezonu geride bıraktıklarını, bu sezonun ardından bir süre dinlenmek istediğini ifade eden Kuzu “Bir süre dinlenmek istiyorum açıkçası. Bir daha alt liglerde antrenörlük yapmayacağım. 1.Amatör kulüplerinin bütçeleri belli. Onun için biraz hırpalandık, yorulduk. Herşey ekonomiye dayalı. En ufak topçu bile ilk önce bana ‘Kaç para vereceksin?’ diyor. Öyle bir sıkıntı var. Trakya’ya yerleşmek istiyorum.” Şeklinde sözlerine nokta koydu. 

Kaynak: İSKENDER KORDU