Stil danışmanı ve şarkıcı Kemal Doğulu, kardeşi Kadir Doğulu ile eşi Neslihan Atagül'ün başrolü paylaştığı, geçen nisan ayında ekran yolculuğu sona eren dizi için imaj danışmanlığı yapmıştı.

Son olarak bir defileye katılan Doğulu,  "Kardeşinize tasarım yapacak mısınız?" sorusuna verdiği cevapla herkesi şaşırtmış ve "Neslihan giyebilir. Kadir kim, biyolojik kardeşim olan kişi mi? Siz ne biliyorsunuz, ben de onu biliyorum" demişti. 

Zehra Güneş tam Atatürk sporcusu: Zeki, çevik ve ahlaklı! Zehra Güneş tam Atatürk sporcusu: Zeki, çevik ve ahlaklı!

Image 1200X 65D736D74E32B

Ünlü isim bir kez daha Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'le ilgili konuştu ve Muhabir Online mikrofonuna ''Onunla sadece kan bağım var. Siz ne biliyorsanız, ben de onu biliyorum. Tabii ki bunun nedenleri var. O nedenleri o biliyor, ben biliyorum, ailem biliyor. Ama başka kimsenin bilmesine gerek yok. Evet, kardeşimizi seçemiyoruz. Bu bir mecburiyet. Ama insanlar arkadaşlarını seçebilir.

Kemal Doguludan Kardesi Kadir Dogulu Hakkinda Sok Sozler 1687251358 0646

Arkadaşlarından kardeş edinebilir. Kan bağım olan herkesle akraba saymıyorum. Üzgünüm, ama bu sadece birinci derece değil, bütün akrabalarım için geçerli. Kan bağı var diye arkadaş olunmuyor maalesef. Evet, resmi olarak kardeşiz. Ama bu arkadaş olmamızı gerektirmez. Biz de arkadaş değiliz, bunu açıkça söylüyorum. Ben diğer kardeşlerimle hem kardeş hem arkadaşım, ama onunla öyle değil.'' dedi. 

Kadir Doğulu’nun Neslihan Atagül’ü aldatma iddiaları hakkında da konuşan Kemal Doğulu; ''Kadir hayatındaki hiçbir kadını aldatmadı, bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Evet, onu sadece kan bağı olarak görüyorum. Adeta reddetmiş gibiyim ama yiğidi öldür hakkını ver. Ben kardeşimi doğduğu günden beri tanıyorum. Hayatına giren hiçbir kadını aldatmadı. Neslihan’ı da aldatmadı. Aldatma olayı tamamen yalan.'' ifadelerini kullandı. 

Muhabir: Hande Durmaz