Macera tutkunu bir adam, boş bir arazide keşfettiği kayalığın altında kendine ve köpeğine sade ama öz bir ev inşa etti. Öncelikle kayalığı oyan adam, toprakları temizleyip çevredeki doğal malzemeleri kullanarak küçük bir oda oluşturdu. Kendi elleriyle hazırladığı çamur karışımını kullanarak taşları sıvayarak aradaki boşlukları doldurdu.

Ev2 (1)

Taşları birleştirip küçük bir yaşam alanına dönüştüren adam, daha sonra taş üzerinden açtığı bir delikle evine bir baca ekledi. Ardından, büyük emeklerle hazırladığı evin üzerini kapatmak için çevreden topladığı kütükleri kullanarak bir çatı oluşturdu. Havanın kararmasıyla birlikte köpeğini de yanına alarak evine geçen adam, içeride yaptığı ocakta hem kendinin hem de köpeğinin yemeğini pişirdi.

Macera tutkunu adamın oluşturduğu özgün ev, hem pratik hem de estetik bir şekilde doğal malzemelerle inşa edilmiş, sağlam ve kullanışlı bir sığınak görevi görüyor.

Trump için benzin döküp kendini yaktı! Mahkeme önünde korkunç olay! Trump için benzin döküp kendini yaktı! Mahkeme önünde korkunç olay!

Kaynak: GALİP ÖZTÜRK