Beşiktaş, orta sahada yaşadığı krizi transferle aşmaya çalışıyor. Şu an en somut çalışma Oliver Torres için yapılıyor. İspanyol oyuncunun kulübüyle sözleşmesi sezon sonunda bitiyor ve Kartal bu durumu avantaja çevirmek istiyor. Sevilla, oyuncusu için 2 milyon Euro istiyor, Beşiktaş ise 1.5 milyon Euro’ya kadar çıktı. 

Torres1 (1)

KADROSU ŞİŞİK OLAN SEVİLLA SATILMASINA SICAK BAKIYOR

Vamos Mi Sevilla web sitesi, Kartal’ın bu teklifinin Sevilla kulüp yetkililerince değerlendirmeye alındığını yazarken, “Sevilla bu teklife olumlu bakabilir. 25 kişilik kadrosu dolu olan ve ligde iyi gitmeyen Sevilla'nın transfer yapabilmek için oyuncuyu göndermesi bekleniyor” ifadelerine yer verildi.

Arsenal zirveyi sevdi.Chelsea'ye fark attı 5-0 Arsenal zirveyi sevdi.Chelsea'ye fark attı 5-0

PORTO 2017’7E BONSERVİSİNE 20 MİLYON EURO ÖDEMİŞTİ


F.Marcet’ten Atletico Madrid altyapısına geçen, burada A takıma yükseldikten sonra Villarreal ve Porto’ya kiralanan 1.75 boyundaki Torres, ardından 20 milyon Euro karşılığında Porto’ya satılmıştı. Portekiz ekibi, 29 yaşındaki sağ ayaklı yıldızı 2019'da 11 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Sevilla'ya satmıştı. 

Torres2 (2)

SOL KANATTA DA OYNAYABİLİYOR; DEĞERİ 6 MİLYON EURO


24 kez İspanya U21 Milli Takımı’nda oynayıp 3 gol atan Oliver Torres, bu sezon Sevilla’da 23 resmi maça (16’sı lig) çıktı, 1 asist yaptı. Merkez orta saha ve on numara pozisyonun yanı sıra sol kanatta da oynayabilen Torres’in güncel piyasa değeri 6 milyon Euro olarak gösteriliyor.

Kaynak: MUHAMMET ŞAHİNTAŞ