Samsunspor maçında yaptığı oyuncu değişiklikleri çok yersiz bulunan ve bu yüzden büyük eleştiri alan İsmail Kartal’ın çok üzgün olduğu, bu kadarını hak etmediklerini söylediği öğrenildi. Özellikle Dzeko, Tadic ve İrfan Can’ı aynı anda oyundan alması “Büyük hata” olarak yorumlanan sarı-lacivertli teknik direktörün, yakın çevresine dert yandığı belirlendi.

Aa 20240117 33463443 33463435 Fenerbahce Adanaspor (1)

‘GALATASARAY BU DURUMU DAHA İYİ YÖNETİYOR’

Kartal’ın, “Rakip takım puan kaybettiği zaman birlik oluyor, safları sıklaştırıyor. Biz bu anlamda daha kırılganız. İlk fırsatta suçlu aranıyor ve bu genellikle ben oluyorum. Eleştirilere her zaman açığım, bu işimizin bir parçası ancak ayar kaçıyor. Biz bu kadarını hak etmiyoruz” dediği öğrenildi.

Semih Kılıçsoy dünya devine! Feyyaz Uçar ağzından kaçırdı Semih Kılıçsoy dünya devine! Feyyaz Uçar ağzından kaçırdı

‘GOLÜ ATSAYDIK, O ZAMAN DAHİ DİYECEKLERDİ’

Samsun’a karşı kötü oynamadıklarını, kaybedilen 2 puanın oyuncu değişiklikleriyle bir ilgisi olmadığını savunduğu belirtilen sarı-lacivertli teknik direktörün, “Aslında değişiklikler işe yaradı. Baskıyı kurduk, pozisyon da bulduk ama golü atamadık. Golü bulsaydık o zaman dahi olacaktım, cesaretim övülecekti. Elbette bunlara takmıyoruz. İşimizi yapmaya devam edeceğiz, daha az hata yapacağız ve şampiyon olacağız” diye konuştuğu belirtildi.

Kaynak: GALİP ÖZTÜRK