Kim Kardashian'dan ayrılarak 2022'de 29 yaşındaki Bianca Censori ile evlenen ABD'li rapçi Kanye West, sıra dışı evlilikleriyle gündemden düşmüyor. Giyim tarzını değiştiren Kanye Wets, eşi Bianca'nın da toplum içine yarı çıplak çıkmasından rahatsız olmuyor. Hatta ünlü rapçi, karısının müstehcen pozlarını kendi Instagram hesabından paylaşıyor. 

SOSYAL MEDYAYI YASAKLADIĞI İDDİASI

Ancak Bianca Censori'nin giyimi öylesine şaşırtıcı ki çift hakkında ilginç teoriler ortaya atılmaya başlandı. Bianca Censori'nin Kanye West'in zorlamasıyla bu şekilde giyindiği ve ortalıkta gezdiği öne sürüldü. Son olarak da Kanye West'in eşine sosyal medya kullanımını yasakladığı iddia edildi.

KARISINI KONTROL MÜ EDİYOR?

Tüm bu söylentilerin arasında Kanye West, arkadaşı Charlie Wilson'ın Hollywood’un ünlü Şöhretler Kaldırımı'nda yıldız sahibi olduğu törende görüntülendi. Yüzünü yine tamamen örten bir maske takan Kanye, bir TMZ muhabirinin kendisine sorduğu soruya verdiği tepkiyle olay oldu. Muhabirin, "İnsanlar eşiniz Bianca'nın özgür iradesi olup olmadığını bilmek istiyor, bazı insanlar onu kontrol ettiğinizi söylüyor..." demesi üzerine ünlü rapçi sorunun bitmesini beklemeden muhabirin elindeki telefonu kaptı.

KONUYU IRKÇILIĞA GETİRDİ

Muhabirle tartışmaya başlayan Kanye, "Bunu sormanın normal olduğunu mu düşünüyorsun? Ben bir insanım. Sırf beyaz bir kadın olduğun için gelip bana böyle saçma bir soru sorabileceğini mi düşünüyorsun? Bana eşim hakkında, özgür iradesi olup olmadığı hakkında soru soruyorsun. Deli misin? Burası Amerika. Senin özgür iraden var mı? Yoksa şeytan için mi çalışıyorsun? Ben bir efsaneyim anladın mı? Charlie Wilson'ı desteklemek için buradayım. Gelip de bana eşim hakkında saçma sorular soruyorsun. O benim eşim" dedi.

Kanye West'le bir mağazaya giden Bianca, minicik bikini üstü ve çıplak ayak dolaşmasıyla dikkat çekmişti.

Succession’ın yaratıcılarından, Kate Winslet’lı ‘The Regime’ BluTV’de Succession’ın yaratıcılarından, Kate Winslet’lı ‘The Regime’ BluTV’de


Kadın özür dilemesine rağmen Kanye, "Her ünlünün yanına gidip onlara karıları hakkında aptalca şeyler sormak senin işin mi? Soruma cevap ver. Sorularınıza benim cevap vermem gerekiyor, senin de sorularıma cevap vermen gerekiyor." ifadelerini kullandı.

"NE KADAR KAZANIYORSUN?"

Tüm bu konuşmaların ardından muhabire telefonunu geri veren Kanye West, bir de iş teklif ederek yine şaşkına çevirdi. Amerikalı rapçinin, muhabire ne kadar kazandığını sorduktan sonra 2 katı para teklif etmesiyle tartışma sona erdi.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ